Rozliczanie dotacji UE

Nasza firma oferuje profesjonalne rozliczanie projektów z dotacji UE. Stojaki rowerowe. Jeśli więc otrzymałeś dotacją i szukasz tego typów oraz powiadomimy Cię o wszystkich płatnościach, które należy zrealizować, a także udostępnimy listę spraw, które będą niezbędne do załatwienia jeśli chodzi o rozliczenie, a także zadbamy o porządek w dokumentacji, tak by wszystko było jasne i przejrzyste, w każdej chwili.

Zapewnimy wam również usługi w zakresie:

Stojaki rowerowe
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.
  • przygotowywania wniosków związanych z płatnościami ( płatność zaliczkowa, płatności pośrednie i wniosek o płatność końcową). Wszystko zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi i harmonogramem rzeczowo-finansowym.
  • sprawdzenia umów z dostawcami, kosztorysów, protokołów odbioru oraz wszystkich faktur i rachunków.
  • przygotujemy również wytyczne dla waszej firmy księgowej
  • możemy również przygotować wnioski o aneks, które będą związane między innymi z przesunięciem wydatków w trakcie realizacji projektu
  • przygotujemy za was również pisma i świadczenia na każdym etapie realizacji projektów oraz rozliczania wniosków o płatność.
  • kontaktu z Regionalną Instytucją Finansową.
  • zajmujemy się również sprawdzeniem wszystkich dokumentów w finalnej fazie projektu przed końcową kontrolą
  • oraz profesjonalnym doradztwem z naszej strony, w razie jakichkolwiek pytań związanych z rozliczaniem dotacji Unii Europejskiej.

Warto skorzystać z naszych usług przy rozliczaniu projektów z dotacji Unii Europejskiej, ponieważ to my staramy się o Twoje dobro i większość działań wykonamy za Ciebie. Skorzystasz z konkretnej wiedzy praktycznej naszych specjalistów, dzięki czemu możesz liczyć na największe możliwe korzyści z otrzymanego dofinansowania.

Powierzając rozliczenie dotacji Unii Europejskiej firmie Doradztwo-Gospodarcze Warszawa unikniesz rozczarowań związanych z pułapkami, na jakie można się natknąć, a także pozwolą Ci uniknąć niepotrzebnych kłopotów, a także umożliwi Ci wykorzystanie szansy, jaką nabywasz wraz z przyznaniem dofinansowania. Jak najbardziej zachęcam was więc do skorzystania z usług naszej firmy doradztwa gospodarczego, specjalizującej się w Rozliczeniach dotacji Unii Europejskiej.