Ogólna oferta

Jeśli interesuje was ogólna oferta firmy Doradztwo-Gospodarcze Warszawie, to możecie właśnie tutaj z szczegółami tej oferty się zapoznać. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu dotacji dla firm z Unii Europejskiej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i doświadczonych fachowców, dzięki czemu nasze usługi są naprawdę skuteczne i mamy na koncie wielu zadowolonych klientów, a współpraca często jest długoterminowa.

Adwokat sprawy rodzinne Warszawa
http://roman-adwokat.pl
Profesjonalne porady prawne w Warszawie.
Kompleksowe usługi z zakresu prawa karnego.

Nie skupiamy się na jednej gałęzi, lecz monitorujemy cały rynek dotacji, dzięki czemu skutecznie możemy dostosować  dotację do wymagań konkretnej firmy. Adwokat sprawy rodzinne Warszawa. Wszystkie udzielane przez nas informacje naszym klientom są darmowe, dzięki czemu w łatwy i skuteczny sposób możecie poznać dofinansowania, na które możecie liczyć. Do tego wszystkiego możemy zaliczyć bezpłatny audyt, czyli terminy, reguły i kryteria wyboru projektów.

Wskażemy wam tylko te dotacje, które odpowiadają waszym potrzebom biznesowym i w których możecie starać się o naprawdę dobre dofinansowanie. Do każdego audytu wystawionego klientom dołączamy wycenę usług oraz warunki dalszej współpracy. Jeśli więc jesteś zainteresowany taką współpracą, to już dziś możesz złożyć wniosek, a my poprzez nasze usługi doradztwa gospodarczego pomożemy dostosować wasz projekt, w taki sposób, aby podczas oceny otrzymał jak największą ilość punktów. Damy również wskazówki które należy osiągnąć w realizacji tego projektu. Jeśli chodzi o dalszą pomoc w uzyskaniu dofinansowania, to składa się ona z złożenia wniosku o dotację, biznes planu, a także analiz i prognoz finansowych. Składamy również wszelkiego typu dodatkowe dokumenty i załączniki.

Po skompletowaniu dokumentów pomożemy wam uzyskać niezbędne zaświadczenie, a następnie przechodzimy do składania wniosku. Nasze usługi obejmują również rozliczanie dotacji, pomagamy przygotować wszelkie niezbędne dokumenty do podpisania umowy z Instytucją Finansową, pomagając w ten sposób otrzymać zaliczkę na projekt. Po zakończeniu każdego z etapów waszego projektu przygotujemy wniosek o płatność, a także załatwiamy wszelkie korespondencje z urzędnikami.

Zachęcamy więc do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania wszelkiego rodzaju dodatkowych informacji z zakresu naszych działań.