Doradztwo gospodarcze

Doradztwo gospodarcze to nic innego jak profesjonalne wsparcie udzielane przez specjalistyczne firmy usługowe bieżącym działalnością przedsiębiorstw oraz pomagają w ich rozwoju lub też restrukturyzacji. Doradztwo gospodarcze udzielane może być w każdej sferze przedsiębiorstw, między innymi w takich jak:

  • prawo,
  • budowa strategii gospodarczych,
  • podatki,
  • analizy finansowe,
  • informatyka,
  • księgowość,
  • raportowanie zarządcze,
  • zarządzanie finansami.
Parkiet Hajnówka
http://vipparkiet.pl
Dobierzemy dla Ciebie podłogę idealną dla Twojego wnętrza.
Odwiedź nasz salon sprzedaży w Warszawie.

Doradztwo gospodarcze można świadczyć poprzez stałe wsparcie udzielane firmom swoich klientów, wsparcie chwilowe, bądź też wsparcie na bazie projektowej, wykonywane według sprecyzowanego zakresu zleconych zadań oraz ze skutkiem osiągnięcia wyznaczonego celu. Przez to iż szybko zmienia się otoczenie gospodarcze, niezwykle ciężko o stałą współpracę z ekspertami biznesowymi, więc najczęściej wybierane są właśnie tego typu zewnętrzne firmy wykonujące tego typu usługi.

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe doradztwo naszym klientom. Doradzamy przy wszystkich bieżących sprawach związanych z podatkami, księgowością, a także z windykacją należności. Oferujemy pomoc doświadczonych specjalistów bazujących na własnej wiedzy i doświadczeniu, oraz współpracujemy z firmami posiadającymi wiedzę w tym zakresie. Staramy się o jak najdokładniejsze zbadanie potrzeb naszych klientów, aby nasze usługi sprostały wszystkie ich potrzeby i zapewniły zarówno nasz jak i Wasz sukces w codziennej działalności biznesowej.

W zakres usług naszego doradztwa gospodarczego wchodzą oczywiście również pozyskiwanie dotacji unijnych dla firm, a także rozliczaniem dofinansowań projektów z dotacji Unii Europejskiej oraz prowadzeniem księgowości spółek. Nasze długoletnie doświadczenie przekłada się na współpracę z wieloma znanymi spółkami. By dostosować ofertę pod konkretnego klienta, monitorujemy cały rynek dotacji, a udostępnione przez nas informacje są rzetelne i aktualne, oferowane całkowicie za darmo. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty Doradztwo-Gospodarcze Warszawa.

Oferujemy również całkowicie bezpłatne audyty i dopasowujemy dotacje do wymagań konkretnego klienta. Pomożemy również dostosować projekty, aby uzyskał jak najlepsze oceny przy przyznaniu dotacji. Zajmujemy się także wszelkiego rodzaju dokumentacją oraz składaniem wniosków. Nasze doradztwo gospodarcze to naprawdę szeroki obszar działań, więc zachęcamy do współpracy.